Nr katalogowy: 1710

Karol Malcz (czynny 1828-1865; firma do 1939)

Nr katalogowy: 1710

Sitko do herbaty

srebro próby 12 cechowane częściowo złocone; dł. 19,5 cm; waga 50 g.
Warszawa, lata 30. XIX w.
estymacja: 1 200 - 1 600 zł