Nr katalogowy: 418

Karol PUSTELNIK (1918-2010)

Nr katalogowy: 418

Scena symboliczna

olej, tektura; 60,5 x 74,5 cm;
sygn. l. d.: Karol Pustelnik (ołówkiem).
estymacja: 11 000 - 15 000 zł