Nr katalogowy: 413

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)

Nr katalogowy: 413

Projekt wnętrza - W5, 1962

akwarela, gwasz, ołówek, karton; 40 x 88 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62
estymacja: 1 400 - 1 800 zł