Nr katalogowy: 405

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)

Nr katalogowy: 405

Trzy projekty wnętrza opery - W1, 1962

akwarela, gwasz, ołówek, karton;
sygn. i dat. ołówkiem: gronowski 62
estymacja: 1 400 - 1 800 zł