Nr katalogowy: 401

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)

Nr katalogowy: 401

Projekt wnętrza I, 1962

akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 91,5 cm; sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62;
ślady po zgięciu kartonu.
estymacja: 500 - 700 zł