Nr katalogowy: 1303

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 1303

Martwa natura, 1962

litografia barwna, papier; 37 x 55 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. poniżej obrazu: Hayden 62 (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 8/150
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 000 zł