Nr katalogowy: 209

Thomas François CARTIER (1879-1943)

Nr katalogowy: 209

„Suppliante” - (Błagająca)

brąz, odlew patynowany, marblit, blacha mosiężna złocona; wys. 58,5 cm;
Francja, 1 ćw. XX w.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł