Nr katalogowy: 1152

Jakub Michał KASPROWICZ (1905-1975)

Nr katalogowy: 1152

Rybacy ciągnący sieci

olej, tektura; 31,5 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. M. Kasprowicz.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł