Nr katalogowy: 1145

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 1145

Portret mężczyzny

olej, płótno dublowane; 75 x 64 cm;
na odwrocie napisy cyrylicą (słabo czytelne) i data 1867 (?).
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł