Nr katalogowy: 1139

H. HARVEY, XX w.

Nr katalogowy: 1139

Kościółek na południu Europy

olej, tektura; 29,5 x 35,3 cm;
sygn. i dat. l. d.: H. Harvey 1927 (?).
estymacja: 5 500 - 7 000 zł