Nr katalogowy: 1136

Sylweriusz SASKI (1864-1954)

Nr katalogowy: 1136

Akt, 1930

olej, płótno; 44 x 33 cm;
sygn. i dat. l. g.: Sylw. Saski 1930.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł