Nr katalogowy: 1134

Stanisław MARKIEWICZ (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 1134

Dwór na Wołyniu, 1908

olej, płótno dublowane; 61,5 x 67,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: S. Markiewicz / Wołyń 08.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł