Nr katalogowy: 1123

Juliusz SŁABIAK (1917-1973)

Nr katalogowy: 1123

W polu

olej, tektura; 35 x 49 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł