Nr katalogowy: 1121

Teodor ZIOMEK (1874-1937)

Nr katalogowy: 1121

Wiosenna łąka

olej, płótno; 66 x 80 cm;
sygn. p. d.: T.ZIOMEK.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł