Nr katalogowy: 1136

Zygmunt WIERCIAK (1881-1950)

Nr katalogowy: 1136

Redaktorzy, 1916

olej, tektura; 35,5 x 51 cm;
sygn.. i dat. na odwrocie czerwoną kredką: Zygmunt Wierciak 1916 r.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł