Nr katalogowy: 1124

Nr katalogowy: 1124

Para obrazów - Dzieci

Portret chłopczyka, Portret dziewczynki:
olej, deska; 16 x 11,5 cm; sygn. p. g.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł