Nr katalogowy: 1117

Gaspard DUGHET [Gaspard POUSSIN] (1615-1675) -według

Nr katalogowy: 1117

Widok na klasztor Monte Casino

olej, płótno dublowane; 57 x 81 cm;
na odwrocie, na blejtramie opisy m.in.: Caspar Pousin (sic!) N. 89;
estymacja: 6 500 - 8 500 zł