Nr katalogowy: 1111

F. BLOCH, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 1111

Dziewczyna z parasolką

olej, płótno; 74 x 57 cm;
sygn. śr. d.: Fr. Bloch 96.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł