Nr katalogowy: 136

Józef MEHOFFER (1868-1946)

Nr katalogowy: 136

Portret kobiety z pieskiem na czerwonej smyczy

olej, płótno; 92 x 64 cm;
sygn. p. d.: JózMehoffer.
estymacja: 170 000 - 230 000 zł