Nr katalogowy: 132

Michał STAŃKO (1901-1969)

Nr katalogowy: 132

Zima w górach

olej, karton; 24 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Stańko.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 3 000 zł