Nr katalogowy: 121

Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)

Nr katalogowy: 121

Postój, 1887

olej, płótno; 55,5 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: A. Piotrowski. 1887. Kraków.
estymacja: 45 000 - 60 000 zł