Nr katalogowy: 112
Martwa natura z owocami, ok. 1925
olej, płótno, 33 x 32 cm;
sygn. p. d.: WW;
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
sygn. p. d.: WW;
estymacja: 18 000 - 24 000 zł