Nr katalogowy: 729

Nr katalogowy: 729

Komplet do ryb na sześć osób

srebro cechowane pr. 800, złocone; waga: 680 g.,
Niemcy, F. Birnstiel, po 1886 r. / 1 ćw. XX w.