Nr katalogowy: 706

Nr katalogowy: 706

Nóż i widelec do mięsa

stal, kość słoniowa; dł. noża: 31 cm, dł. widelca: 28 cm;
sygn.: Victoria Inox, Szwajcaria, 1 ćw. XX w.