Nr katalogowy: 622

Nr katalogowy: 622

Kobieta w antycznym stroju - Alegoria śmierci (?)

porcelana biała; wys. 36 cm; sygn. kobaltem podszkliwnie:
N pod pięciopałkową koroną oraz poniżej wycisk: 180; Neapol?, XX w.