Nr katalogowy: 621
Wazon w formie walca
porcelana biała; wys. 33 cm;
Niemcy, Miśnia, XX w.
cylindryczny, lekko zwężający się ku górze, z reliefową dekoracją geometryczną;
porcelana biała; wys. 33 cm;
sygn. kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze;
poniżej: wycisk: powtórzone skrzyżowane miecze / weiss
oraz wycisk: 71 C i powyżej zatarty numer;
Niemcy, Miśnia, XX w.