Nr katalogowy: 602

Francja - manufaktura nieustalona - Paryż?

Nr katalogowy: 602

Nalewka hełmowa złocona z dwiema miniaturami portretowymi w kolistych rezerwach

porcelana, złocenia błyszczące i matowe, grawerowane,
farby naszkliwne; Francja - Paryż?, 1 ćw. XIX w.
estymacja: 2 300 - 3 000 zł