Francja - manufaktura nieustalona - Paryż?
Nr katalogowy: 602
Nalewka hełmowa złocona z dwiema miniaturami portretowymi w kolistych rezerwach
porcelana, złocenia błyszczące i matowe, grawerowane,
farby naszkliwne; Francja - Paryż?, 1 ćw. XIX w.
estymacja: 2 300 - 3 000 zł
estymacja: 2 300 - 3 000 zł