Nr katalogowy: 1441

A. SLEZAK, XX w.

Nr katalogowy: 1441

Kompozycja z kulami, 1985

technika własna, olej, relief, płótno; 50 x 64 cm;
sygn. l. d.: A. SLEZAK 85.
estymacja: 1 100 - 1 400 zł