Nr katalogowy: 1438

Irena SEŃCZUK-HEINZ ? (ur. 1931)

Nr katalogowy: 1438

Na targu, 1965

akwarela, tusz, piórko, papier; 22 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: … / 1965 (słabo czytelna).
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 200 zł