Nr katalogowy: 1425

Józef KOWALIKOWSKI (1910-?)

Nr katalogowy: 1425

Pejzaż, 1965

olej, płótno; 53,5 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: Kowalikowski 65 r.
estymacja: 1 000 - 1 300 zł