Nr katalogowy: 1423

Alojzy BALCERZAK (ur. 1930)

Nr katalogowy: 1423

Port we Władysławowie, 1954

olej, płótno; 46,5 x 60,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Balcerzak 54;
estymacja: 1 000 - 1 300 zł