Nr katalogowy: 1420

Jan BETLEY (1908-1980)

Nr katalogowy: 1420

Miasteczko, 1974

olej, płótno; 46 x 61 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Betley 74.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 000 zł