Nr katalogowy: 1402

Marek RUDNICKI (1927-2004)

Nr katalogowy: 1402

Dzieci

akwarela, piórko, tusz, papier; 35 x 43 cm;
sygn. p. d.: Marek Rudnicki.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł