Nr katalogowy: 413

Wanda PAKLIKOWSKA-WINNICKA (1914-2001)

Nr katalogowy: 413

Kompozycja

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Paklikowska-Winnicka;
estymacja: 2 800 - 3 800 zł