Nr katalogowy: 410

Jerzy ZIELIŃSKI [JURRY] (1943-1980)

Nr katalogowy: 410

Pejzaż z Żarnowa (albo Głucha prowincja), 1979

olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. i dat p. d.: Jurry / 79
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł