Nr katalogowy: 1130

Ałła LASKOWSKA (1920-2000)

Nr katalogowy: 1130

Dachy miasta

olej, płótno; 61 x 80 cm;
na odwrocie opis dotyczący własności, flamastrem.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł