Nr katalogowy: 122

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 122

Wizyta

olej, tektura; 34 x 49 cm;
sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
estymacja: 7 200 - 9 600 zł
Cena oferowana 7 000 zł