Nr katalogowy: 101

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 101

Pejzaż I [Pejzaż z czerwonymi dachami], 1918

akwarela, ołówek, kredka litograficzna, papier;
19 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: LWyczół / 1918;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 8 500 zł