Nr katalogowy: 203

Henry Etienne DUMAIGE (1830-1888)

Nr katalogowy: 203

Dobosz („Avant, le combat volontaire de 1792”)

brąz, odlew, patyna czerwona;
wys. 67 cm, szer. 27 cm, głęb. 29 cm.; Francja, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 17 000 - 22 000 zł