Nr katalogowy: 1120

Tadeusz ROMAN (1906-1983)

Nr katalogowy: 1120

Widok na kopalnię, ok. 1952

olej, sklejka; 60 x 73 cm;
sygn. p. d.: T. ROMAN;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł