Nr katalogowy: 1115

Tadeusz KOŚCIELNIAK (1910-1996)

Nr katalogowy: 1115

Motyw z Lewantu, 1932

olej, płótno; 29 x 38 cm;
sygn. i dat. p. d.: Tad. Kościelniak 1932 r.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł