Nr katalogowy: 1111

Władysław SZCZEPANIK (1891 - ?)

Nr katalogowy: 1111

Na saniach

olej, tektura; 66 x 90 cm;
sygn. i opisany p. d.: Wł. Szczepanik Tarnopol.
estymacja: 2 500 - 3 400 zł