Nr katalogowy: 1107

Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)

Nr katalogowy: 1107

Róże w dzbanie, 1944

akwarela, papier; 39,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Antoni Chrzanowski / Kraków 1944.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł