Nr katalogowy: 1105

Malarz nieokreślony, rosyjski, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 1105

Pejzaż wschodni

akwarela, gwasz, papier; 16,5 x 25 cm;
sygn., dat. i opisany cyrylicą:
HASAN'-KALA. 15/V 1917 SG - (inicjał wiązany).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł