Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy: 138
Matka Boska z Dzieciątkiem i św. Janem Chrzcicielem
olej, deska ze szpongami;
38 x 27 cm [obraz po konserwacji].
estymacja: 7 500 - 9 500 zł
estymacja: 7 500 - 9 500 zł