Nr katalogowy: 135

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 135

Głowa konia - Portret siwka, 1942

olej, tektura; 19,5 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wojciech Kossak.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł