Nr katalogowy: 133

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 133

Odwrót Napoleona spod Moskwy, 1936

olej, tektura; 53 x 78 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 1936.
estymacja: 22 000 - 27 000 zł
Cena oferowana 20 000 zł