Nr katalogowy: 130

Nr katalogowy: 130

Akt siedzącej kobiety

olej, płótno; 66,5 x 51 cm;
sygn. p. d.: WW (inicjał wiązany).
estymacja: 55 000 - 65 000 zł
Cena oferowana 45 000 zł