Nr katalogowy: 119

Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)

Nr katalogowy: 119

Sanie [osiągające wzgórze]

olej, tektura; 27 x 35 cm;
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł