Nr katalogowy: 1143

MALARZ NIEOKREŚLONY POLSKI?, 4 ĆW. XVIII W.

Nr katalogowy: 1143

Uczta u Lewiego - według obrazu P. Veronesa

olej, płótno dublowane, 93 x 114,5 cm